Faliújság

Bábszínházi kirándulás

Bábszínházi kirándulás

Ciróka bábszínházban jártunk

Idei nevelési évben, a Süni, és a Maci csoport 4 alkalommal látogat el a Ciróka Bábszínházba, Kecskemétre.
Első alkalommal a Mikuláskuckó című interaktív előadáson vehettünk részt. A kuckóba belépve teljesen elvarázsolták a gyermekeket, és még a felnőtteket is, hiszen Mikulás bácsi otthonába engedtek be minket. Láttuk, megtapogattuk  az ágyát, ruháit, eszközeit, és egy furfangos történeten keresztül megmentettünk az adventi időszakot. Miközben Mikulás bácsi szaloncukor beszerző úton volt. A gyermekek hatalmas mosollyal léptek ki a szobából, és még csokoládét is rejtett a kis cipőjük.

Vissza